GABINET PSYCHOTERAPII

Arkadiusz Lewy

(+48) 506 803 328

psychoterapia kraków

O mnie

Psychoterapia jest dla mnie spotkaniem z drugim człowiekiem, wspieraniem w szukaniu dróg wyjścia z trudnej sytuacji, nawiązywaniem ściślejszego kontaktu z własnym życiem i tym, co się w nim dzieje – szukaniem własnej drogi do większego zadowolenia i poczucia szczęścia.

 

Profesjonalnym pomaganiem zajmuję się od dziesięciu lat. Szkolenia z zakresu psychoterapii odbyłem w Instytucie Psychoterapii Gestalt oraz w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Ukończyłem wiele kursów podnoszących moje kwalifikacje zawodowe, m.in.: systemowa terapia rodzin, diagnoza nozologiczna - DSM IV, terapia zaburzeń lękowych, hipnoza, psychoterapia dla osób homo i biseksulanych, integratywna terapia krótkoterminowa.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałem m.in. w Ośrodku Terapii i Poradnictwa Rodzin w Krakowie, Ośrodku Terapii Dzieci i Młodzieży w Krakowie, Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami indywidualnymi i grupami. Jestem twórcą i współtwórcą prowadzonych przeze mnie szkoleń dla profesjonalistów - psychoterapeutów, nauczycieli i pedagogów. Prowadzę warsztaty rozwoju osobistego.

 

Posiadam rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej. W swojej pracy kieruję się kodeksem etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u osoby z uprawnieniami superwizora kwalifikowanego. W dalszym ciągu podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w konferencjach, warsztach

i szkoleniach.

 

Copyright © 2007-2017 psychoterapiakrakow.biz.pl | Projekt i realizacja  infable.eu

GABINET PSYCHOTERAPII

Arkadiusz Lewy